Kino Azjatyckie
Kino Azjatyckie
Poongsan (2011) Napisy pl
Akcja, Dramat, Kino Azjatyckie

Poongsan jest samotnym, małomównym i unikającym ludzi "kurierem", który przekracza granicę dzielącą Północną i Południową Koreę. Zajmuje się dostarczaniem drobnych przesyłek, czasem też przeprowadza ludzi przez pilnie strzeżoną granicę. Pewnego dnia dostaje zlecenie, by przeprowadzić In-Ok, kochankę bardzo ważnej osoby ze stolicy Północnej Korei. Lecz tu zaczynają się poważne problemy głównego bohatera.

 

 

 ( 3 )
 
Mały wielki wojownik / Da bing xiao jiang (2010) Lektor pl
Akcja, Komedia, Kino Azjatyckie, Przygodowe

III wiek przed naszą erą. Chiny pogrążone są w chaosie spowodowanym wewnętrznymi wojnami. Szczególnie zacięty spór toczy się między królestwami Liang i Wei. Doświadczony wojownik pierwszego z nich (Jackie Chan) podczas walki bierze do niewoli młodego generała z wrogiego obozu (Leehom Wang). Żołnierz zabiera jeńca do siedziby rządzących królestwem Liang, wierząc, że w zamian otrzyma nagrodę. Ma nadzieję, że zostanie zwolniony ze służby, a za zdobyte pieniądze kupi kawałek ziemi w rodzinnych stronach. Droga do celu nie jest jednak łatwa, a generał jest niebywale aroganckim człowiekiem, z którym bardzo ciężko wytrzymać. Wkrótce jednak mężczyźni znajdują ze sobą wspólny język. Znany z "Godzin szczytu" Jackie Chan w dość nietypowej roli. Na ekranie partneruje mu Leehom Wang, urodzony w USA aktor i piosenkarz o tajwańskich korzeniach. Obraz zdobył uznanie krytyków filmowych, był także pokazywany podczas Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Berlinie.( 8 )
 
Fung wan II (2009) Napisy pl
Akcja, Kino Azjatyckie, Fantasy, Przygodowe

"Fung wan II" to opowieść o dwóch dzielnych chińskich wojownikach, zwanych Chmurą oraz Wiatrem. Kiedy odkrywają, że jeden z japońskich władców planuje zbrojną napaść na ich rodzinny kraj, postanawiają udaremnić jego nikczemne plany.

 

 

 

 

 ( 6 )
 
Kondory Wschodu / Dung fong tuk ying (1987) Lektor pl
Akcja, Dramat, Kino Azjatyckie

Komando kryminalistów pod wodzą porucznika Lama i więźnia Tunga rusza w dzikie rejony Wietnamu z zadaniem znalezienia i zlikwidowania rakiet porzuconych przez Amerykanów w czasie odwrotu.

 

 

 

 

 ( 2 )
 
Jesienne popołudnie / Sanma no aji (1962) Lektor pl
Dramat, Kino Azjatyckie

Nastrojowa opowieść o starzejącym się wdowcu, jego dzieciach oraz przyjaciołach. Hirayama, zajmujący wysokie stanowisko w firmie przemysłowej i żyjący bezrefleksyjnie z dnia na dzień, spotyka po latach swojego dawnego nauczyciela - niegdyś autorytet, a dziś pijaczek, prowadzący wraz ze zgorzkniałą córką kiepski bar. Przyjaciele żartują nad sake, że Hirayama skończy tak samo, jak nauczyciel. Wdowiec stara się jednak odmienić los, a przede wszystkim uratować córkę, która ze względu na samotnego ojca odmawia znalezienia sobie męża.

 

 ( 1 )
 
Szczęście / H?ngbok (2007) Lektor pl
Dramat, Kino Azjatyckie

Young-soo wiedzie hulaszczy żywot właściciela jednego z nocnych klubów w Seulu. Gdy dowiaduje się, że cierpi na marskość wątroby, decyduje się przekazać interes wspólnikom i udaje się na leczenie do kliniki. Wkrótce odzyskuje zdrowie i zakochuje się w Eun-hee, która cierpi na ciężką chorobę płuc. Para postanawia zamieszkać razem w starym domu niedaleko sanatorium. Pewnego dnia Young-soo powraca do swojego dawnego trybu życia i zostawia chorą Eun-hee.

 

 

 ( 2 )
 
Gwaan wan cheung (2011) Napisy pl
Akcja, Biografie, Dramat, Kino Azjatyckie, Historyczne

Historia legendarnego Guan Yu.

 

 

 

 

 

 

 

 ( 5 )
 
Prawdziwa legenda / Su Qi-Er (2010) Lektor pl
Akcja, Dramat, Kino Azjatyckie, Historyczne

Bohater filmu Su jest zamożnym człowiekiem, urodzonym za czasów mandżurskiej dynastii Qing, który nagle traci swój dorobek i ciężko wypracowaną reputację w wyniku nikczemnego spisku. Z dnia na dzień ląduje na ulicy. Su poprzysięga zemstę i poświęca resztę swojego życia na ćwiczenie sztuk walki. W późniejszych legendach i przekazach okrzyknięto go Królem Żebraków.

 

 

 

 ( 2 )
 
Dao huo xian (2007) Napisy pl
Akcja, Kino Azjatyckie

Akcja filmu poprzedza fabułę ukazaną w SPL ("Strefa śmierci"). Inspektor Jun Ma reprezentujący policję miasta Hongkong słynie z braku litości ścigając groźnych przestępców. Toczy się wobec niego postępowanie dyscyplinarne o nadużywanie siły i praktycznie jest już przesądzone, iż zostanie przeniesiony do innej jednostki. Dzięki wstawiennictwu przełożonych ma miesiąc, aby wspólnie z zakonspirowanym w szeregach wroga agentem Wilsonem rozpracować wietnamski gang będący zmorą lokalnej społeczności.

 

 

 ( 2 )
 
Kara / Sakebi (2006) Lektor pl
Kino Azjatyckie, Thriller

Doświadczony detektyw zajmuje się sprawą morderstwa nieznanej kobiety w czerwonej sukience. Poszlaki wskazują na to, że on sam może być sprawcą zbrodni. Kiedy zostają odkryte kolejne zwłoki, detektywa zaczyna prześladować duch kobiety w czerwonej sukni. Wszystkie ofiary zostały utopione w słonej wodzie...

 

 

 

 

 ( 1 )
 
«pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia»
Strona 1 z 17
Copyright © 2015 Filmy Online - Kino24online.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone.
 
?

Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0

Warning: Unknown: failed to open stream: No such file or directory in Unknown on line 0

Fatal error: Unknown: Failed opening required 'none ' (include_path='.') in Unknown on line 0